Biuro Rachunkowe Nowy Sącz - księgowa - Biuro Rachunkowe Kraków - Księgowa

Biuro Rachunkowe Nowy Sącz – księgowa

Nowy Sącz to jedno z najstarszych miast w Małopolsce. Cieszy się wieloma historycznymi i wiekowymi zabytkami, które przyciągają miłośników reliktów przeszłości z całego świata. Istnieje tutaj prężnie rozwijający się m.in.: przemysł kolejowy, spożywczy, budowniczy i górniczy. Jeśli jesteś przedsiębiorcą poszukującym zaufanej księgowej lub chcesz otworzyć firmę, ale boisz się skomplikowanej dokumentacji – Księgowa Nowy Sącz oferuje dla Ciebie kompleksowe usługi z zakresu księgowości, kadr i płac oraz IT.

Nowoczesna księgowa Nowy Sącz

Chociaż Nowy Sącz jest miastem historycznym, nowoczesne technologie przyjmowane są jako udogodnienie w każdej dziedzinie życia – zwłaszcza jeśli odnosi się do przedsiębiorstwa pragnącego prężnie rozwijać się. Księgowa Nowy Sącz to odpowiedź na innowacyjne potrzeby Twojej firmy. Tutaj tradycyjna księgowość tworzy zgrany duet z księgowością online, która reprezentowana jest przez nowoczesne narzędzie, jakim jest system IT dla firm Petra24. Umożliwia on przekazywanie dokumentów księgowych, wystawianie faktur, archiwizację dokumentów i wiele więcej. System dedykowany jest również dla usług kadrowo-płacowych. Przedsiębiorca może korzystać ze standardowych ustawień programu, jak i tych zindywidualizowanych pod konkretne i niestandardowe potrzeby firmy. System umożliwia korzystanie z wielojęzycznego interfejsu, a więc klient sam ustala w jakim języku chce pracować – to udogodnienie zarówno dla obcojęzycznych przedsiębiorców w Polsce, jak i tych których zasięgi firmy związane są ze współpracą międzynarodową. System IT jest w pełni bezpieczny, o co dba zespół profesjonalny zespół programistów. Program jest cały czas rozbudowywany na potrzeby sprawnego funkcjonowania każdej firmy, która korzysta z usług Biura Rachunkowego Nowy Sącz. Jakie są zalety innowacyjnego systemu IT?

  • Przedsiębiorca ma dostęp do dokumentów firmy 24/7.
  • Możliwość z pracy z każdego miejsca na świecie z dostępem do Internetu.
  • System oferowany w zakresie usług kadrowo-płacowych umożliwia właścicielowi firmy pełen dostęp do dokumentacji pracowników.
  • Wszystkie dokumenty w jednym miejscu – również archiwum.

Biuro Rachunkowe Nowy Sącz oferta

Księgowa Nowy Sącz to profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu tradycyjnej księgowości. Oferta dedykowana jest działalnościom gospodarczym osób fizycznych, spółkom partnerskim, spółkom z o.o., spółkom komandytowym, spółkom jawnym, spółkom akcyjnym, prostym spółkom akcyjnym, spółkom cywilnym, spółkom nieruchomościowym, klubom sportowym, fundacjom, stowarzyszeniom oraz NGO. Usługi oferowane przez Biuro Rachunkowe Nowy Sącz to: księgowość, kadry i płace, rachunkowość zarządczą i raportowanie zarządcze, podatki, księga przychodów i rozchodów, faktury, pełna księgowość online, sprawozdawczość finansową, księgowość spółek, nadzór księgowy i dyrektor finansowy na godziny, systemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne (np. e-obieg dokumentów) i procesy księgowe, wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów, automatyzacja procesów księgowych, przeprowadzanie integracje B2B i wiele więcej. Ponadto Księgowa Nowy Sącz przejmuje odpowiedzialność za księgowość, kadry i płace, IT oraz reprezentuje klienta przed takimi organami, jak ZUS, PIP, PFRON, US, UP. Dzięki indywidualnemu podejściu do klienta Biuro Rachunkowe Petra oferuje pomoc również w usługach księgowych i rozwiązaniach kadrowo-płacowych poza standardową ofertą. Jeśli więc nie znalazłeś interesującej cię usługi – skontaktuj się indywidualnie, a zespół profesjonalistów znajdzie odpowiedź na Twoje potrzeby.

Potrzebujesz kadrowej? Sprawdź ofertę Biura Rachunkowego w Nowym Sączu

Firmy zatrudniające pracowników potrzebują nie tylko księgowej, ale także kadrowej. Księgowa Nowy Sącz oferuje kompleksowe usługi w tym zakresie dla swoich klientów korzystających z usług księgowości, ale także dla firm, które potrzebują outsourcingu kadrowo-płacowego. Jakie usługi oferowane są w zakresie kadr i płac?

  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych.
  • Przygotowanie dokumentów pracowniczych.
  • Sporządzanie i wysyłanie deklaracji do ZUS.
  • Rozliczanie podatku od osób fizycznych.
  • Generowanie paczek przelewów.
  • Tworzenie listy płac wg wszystkich systemów płacowych i wiele więcej.

Przedsiębiorcy korzystający z oferty outsourcingu kadrowo-płacowego mają pełen dostęp do dokumentacji firmy i teczek pracowniczych, dzięki dostępowi do systemu IT Petra24.

Księgowa Nowy Sącz to profesjonalne wsparcie dla Twojej firmy, dzięki innowacyjności programu IT, ale także zespołowi ekspertów z zakresu księgowości, rachunkowości zarządczej, kadr i płac, którzy wspierani są przez biegłych księgowych, doradców podatkowych i kancelarię radców prawnych. Indywidualne i profesjonalne podejście sprawiło, że Biurze Rachunkowemu Petra zaufało już prawie 700 przedsiębiorców w całej Polsce. W ciągu 11 lat swojej działalności, nowoczesnemu podejściu i biegłości Biuro Petra stało się jednym z liderów innowacyjnych i kompleksowych usług księgowych. Jeśli potrzebujesz profesjonalnego wsparcia skontaktuj się z Księgową w Nowym Sączu – to inwestycja w Twoją firmę.