Biuro Rachunkowe Oświęcim - księgowa

Biuro Rachunkowe Oświęcim – księgowa

Każdy przedsiębiorca wie, że podstawą solidnego i prawnego funkcjonowania firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami, jest wsparcie profesjonalnej księgowej. Właściciele firm z Oświęcimia, miasta znanego na całym świecie przez swoją historię i to nie tylko związaną z II Wojną Światową, mogą teraz skorzystać z usług nowoczesnej księgowej, czyli Petry Biura Rachunkowego Oświęcim.

Księgowa Oświęcim podstawą prawidłowego funkcjonowania Twojej firmy

Pomysł na firmę, dobre jej zarządzanie i płynność finansowa to ważne aspekty funkcjonowania firmy – jednak aby wszystkie te elementy mogły być prawidłowo księgowane, potrzebna jest profesjonalna obsługa z zakresu księgowości. Jeśli myślisz o założeniu własnej firmy albo poszukujesz nowej księgowej – sprawdź ofertę Biura Rachunkowego Oświęcim. Biuro Rachunkowe Petra posiada 11 letnie doświadczenie w dostarczaniu firmom usług z zakresu księgowości, kadr i płac oraz IT. Posiada biura w 7 największych miastach w Polsce i zaufało jej już ponad 680 przedsiębiorców. Jest to oferta tradycyjnej księgowości połączonej z księgowością online, dzięki wsparciu programu IT Petra24. Innowacyjność i pęd do rozwoju uczyniło z Biura Rachunkowego Petra lidera w Polsce z zakresu nowoczesnej księgowości. Oferta kierowana jest do firm z sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, również tych o zasięgu międzynarodowym. Podstawą funkcjonowania partnerstwa księgowej i jej Klienta jest zaufanie, rzetelność i rozpoznanie przez biuro rachunkowe Oświęcim potrzeb firmy i dostosowanie do niej niezbędnych narzędzi, aby przedsiębiorstwo rozwijało się zgodnie z obowiązującymi przepisami i prawem.

Księgowa Oświęcim oferta

Oferta Biura Rachunkowego Oświęcim dedykowana jest działalnościom gospodarczych osób fizycznych, spółkom z o. o., spółkom komandytowym, spółkom jawnym, spółkom cywilnym, spółkom akcyjnym, spółkom nieruchomościowym, prostym spółkom akcyjnym, spółkom partnerskim, fundacjom, stowarzyszeniom, klubom sportowym oraz NGO. Jakie usługi realizowane są w ramach współpracy?

księgowość, kadry i płace, rachunkowość zarządcza i raportowanie zarządcze, podatki, księga przychodów i rozchodów, rozliczanie faktur, pełna księgowość online, sprawozdawczość finansowa, księgowość spółek, nadzór księgowy i dyrektor finansowy na godziny, systemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne (np. e-obieg dokumentów) i procesy księgowe, wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów. Ponadto Księgi handlowe, Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów (PKPiR), Ryczałt Ewidencjonowany, a także automatyzowanie procesów księgowych i przeprowadzanie integracja B2B.

Kadry i płace oferta dla Twojej firmy

Księgowa Oświęcim prowadzi również sektor usług kierowany do firm zatrudniających pracowników – czyli Twoje kadry i płace oraz księgowość pod opieką jednej firmy. Jeśli jednak Twoje przedsiębiorstwo nie jest klientem usług księgowych, ale chcesz przenieść sprawy kadrowo-płacowe poza funkcjonowanie swojej firmy, możesz skorzystać z tzw. outsourcingu kadrowo-płacowego. Jako pracodawca masz pełen dostęp 24/7 do dokumentów firmy i teczek pracowników, dzięki systemowi Petra24. Jakie usługi oferowane są w ramach kadr i płac?

  • zakładanie i prowadzenie akt osobowych, a także sprawdzenie i uzupełnienie teczek pracowniczych przy rozpoczęciu współpracy,
  • sporządzanie dokumentów pracowniczych (zatrudnienie, porozumienia, zwolnienie),
  • tworzenie listy płac wg wszystkich systemów płacowych oraz generowanie paczek przelewów wynagrodzeń,
  • sporządzanie i wysyłanie deklaracji do ZUS,
  • rozliczanie podatku od osób fizycznych,
  • reprezentowanie Klientów przed instytucjami publiczno-prawnymi: ZUS, PIP, PFRON, US, UP
  • i wiele więcej.

System IT – nowoczesne rozwiązanie dla księgowości online

Biuro Rachunkowe Oświęcim oferuje swoim klientom korzystanie z innowacyjnego programu do obsługi księgowości oraz kadr i płac – Petra24. To nowoczesne i zaawansowane, a jednocześnie intuicyjne narzędzie umożliwiające przedsiębiorcy pełen dostęp do dokumentów firmy 24/7. Program pozwala realizować standardowe zadania, jak wystawianie faktur i rachunków, rejestrowanie dokumentów, analizy i zestawienia, importowanie wyciągów bankowych. System posiada standardowe ustawienia, ale ponieważ Biuro Rachunkowe Petra stawia na indywidualne podejście do klienta, program może zostać dostosowany do potrzeb przedsiębiorstwa. Jest stale aktualizowany i unowocześniany. Posiada również wielojęzyczny interfejs, co usprawnia pracę wielu przedsiębiorcom, którzy pracują w języku obcym. Nad bezpieczeństwem dokumentacji online firm, dbają specjaliści od programowania, a kopie i serwery są w Data Center. Specjaliści od systemu IT oferują wdrażanie do systemu, a także odpowiedź na każde pytanie, wątpliwość bądź sugestie związaną z funkcjonowaniem programu.

Biuro Rachunkowe Oświęcim to profesjonalna i kompleksowa obsługa firm, które potrzebują pełnego wsparcia specjalistów z zakresu księgowości tradycyjnej, księgowości online oraz kadr i płac. Skontaktuj się z Biurem Rachunkowym Petra i rozpocznij współpracę, która usprawni pracę Twojego przedsiębiorstwa.