Biuro Rachunkowe Tarnów - księgowa - Biuro Rachunkowe Kraków - Księgowa

Biuro Rachunkowe Tarnów – księgowa

Tarnów, atrakcyjne turystycznie miasto w Małopolsce jest miejscem funkcjonowania wielu przedsiębiorstw, nie tylko tych związanych z turystyką i rekreacją, ale także przemysłem. Funkcjonuje tutaj szereg firm zajmujących się m.in. przemysłem chemicznym czy paliwowo-energetycznym. Każdy przedsiębiorca wie, że ważnym czynnikiem prawidłowego działania firmy, jest odpowiednia księgowa. Biuro Rachunkowe Tarnów to atrakcyjna i profesjonalna oferta z zakresu księgowości, kadr i płac oraz IT.

Księgowa Tarnów – wysokiej jakości usługi księgowe

Księgowa Tarnów Biura Rachunkowego Petra to 11 lat doświadczenia w zakresie usług księgowych, poparta prawie 700 zadowolonymi przedsiębiorcami. Biuro Petra ma swoje główne siedziby w 7 największych miastach w Polsce. Oferta Biura Rachunkowego Tarnów kierowana jest do przedsiębiorców z sektora małych, średnich i wielkich firm – również tych o zasięgu międzynarodowym. Księgowa Tarnów oferuje również usługi w języku obcym, zarówno przez wielojęzycznych specjalistów, jak i dzięki systemowi IT obsługiwanym w wielu językach. Jakie usługi oferuje Biuro rachunkowe Tarnów? To przede wszystkim profesjonalne usługi z zakresu księgowości, jak: Księgi handlowe, Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów (PKPiR), Ryczałt Ewidencjonowany, faktury, pełna księgowość online, sprawozdawczość finansową, księgowość spółek, nadzór księgowy i dyrektor finansowy na godziny, systemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne (np. e-obieg dokumentów) i procesy księgowe, wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów i wiele więcej. Ponadto przejmowanie odpowiedzialności za księgowość, kadry i płace oraz IT. Z usług Księgowej Tarnów, korzystać mogą przedsiębiorcy prowadzący: jednoosobową działalność gospodarczą, spółki z o.o., spółki jawne, spółki komandytowe, spółki akcyjne, proste spółki akcyjne, spółki nieruchomościowe, spółki cywilne, spółki partnerskie. Oferta kierowana jest także do fundacji, stowarzyszeń, NGO oraz klubów sportowych. Biuro rachunkowe Tarnów współpracuje zarówno z nowymi firmami, jak i tymi które funkcjonują od krótszego i dłuższego czasu, również tych z zasięgiem międzynarodowym.

Tarnów kadry i płace

Biuro Rachunkowe Tarnów to nie tylko usługi z zakresu księgowości, ale także kadr i płac. Przedsiębiorcy zatrudniający pracowników mogą skorzystać z profesjonalnego wsparcia w zakresie kadr i płac, jak m.in.: paczki przelewów wynagrodzeń, kontakty z ZUS, US i PFRON, zakładanie i prowadzenie akt osobowych, rozliczanie podatku od osób fizycznych. Przedsiębiorcy nie korzystający z księgowości Tarnów, mogą skorzystać z usług kadrowo-płacowych dzięki tzw. outsourcingu kadrowo-płacowego. Jest to propozycja dla firm, które chciałyby wydzielić dział kadrowy poza struktury swojego przedsiębiorstwa. Właściciele firm mają możliwość pełnego wglądu do dokumentów kadrowo-płacowych, a także akt swoich pracowników przez 24/7 dzięki systemowi IT Petra24.

Księgowa Tarnów profesjonalny system IT

System IT oferowany przez Biuro Rachunkowe Petra, to innowacyjny program umożliwiający przedsiębiorcom dostęp do dokumentów firmy 24/7 z każdego miejsca na świecie z dostępem do Internetu. Dzięki temu, właściciele firm spoza okręgów biur Petry, mogą również korzystać z usług profesjonalnej księgowej. Księgowość online jest w pełni bezpieczna, dzięki systemowi zabezpieczeń i zapisywanych kopiach w Data Center. System IT Księgowej Tarnów to innowacyjna platforma służąca do działań z zakresu księgowości online oraz kadr i płac. Umożliwia wystawianie faktur, przesyłanie dokumentów, a także archiwizuje dokumenty, dzięki czemu przedsiębiorca ma dostęp do dokumentów z przeszłości – w jednym miejscu. Specjaliści księgowej Tarnów, wprowadzają właściciela firmy i upoważnionych pracowników do programu i uczą jego obsługi. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości, które mogą pojawić się w przyszłości, eksperci oferują pomoc i pełne wsparcie. System IT Petra 24 posiada standardowe ustawienia, ale także możliwość indywidualnego optymalizowania programu pod firmę. Jedną z takich możliwości jest opcja wyboru języka obcego przez klienta Biura Rachunkowego Tarnów.

Księgowość z indywidualnym podejściem do klienta

Istotną zaletą Księgowej Tarnów, jest indywidualne podejście do klienta. Specjaliści z zakresu księgowości, kadr i płac oraz programiści i wdrożeniowcy, każdego klienta traktują indywidualnie. Dzięki czemu przedsiębiorca wie, że może liczyć na wsparcie w nawet najmniej oczywistych zadaniach księgowych. Kadra Biura Rachunkowego Petra rozpoznaje potrzeby firmy i oferuje najlepsze rozwiązania dla jej korzystnego rozwoju.

Księgowa Tarnów to kompleksowe usługi dla Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki tej współpracy wiesz, że Twoja firma zawsze funkcjonuje zgodnie z obowiązującymi przepisami i prawem. Zaufanie i partnerskie podejście do klienta to kluczowe elementy współpracy z Biurem Rachunkowym Petra, co owocuje długofalową usługą, a jako przedsiębiorca wiesz, że Twoje sprawy są w dobrych i bezpiecznych rękach. Możesz śmiało zająć się prowadzeniem firmy i nie martwić się o sprawy księgowe – o to dba zaufany zespół profesjonalistów.