Biuro Rachunkowe Zakopane - księgowa

Biuro Rachunkowe Zakopane – księgowa

Zakopane to miasto, którego nie trzeba przedstawiać Polakom. Malownicze górskie tereny, zabytkowe atrakcje i sąsiedztwo wielu ciekawych, mniejszych miejscowości przyciąga turystów z całego świata. Stąd też sektor usług i turystyki jest tutaj priorytetem. Przedsiębiorcy prowadzący swoją działalność potrzebują odpowiedniego wsparcia z zakresu usług księgowości, a Biuro Rachunkowe Zakopane to dla nich najkorzystniejsza oferta.

Księgowa Zakopane Twoja nowa księgowa

Biuro Rachunkowe Petra to jeden z liderów na rynku innowacyjnej księgowości. Oferuje usługi w zakresie księgowości i księgowości online, a także kadr i płac. Jest to profesjonalny zespół ekspertów, który od 11 lat wspiera ponad 680 przedsiębiorców zadowolonych z usług Biura Rachunkowego Petra. Dlaczego Księgowa Zakopane to korzystny wybór dla Twojego przedsiębiorstwa?

 • Priorytetem we współpracy z klientem jest dla Biura Rachunkowego Zakopane partnerskie podejście do przedsiębiorcy, dla którego świadczy usługi. Związane jest z tym indywidualne podejście do firmy, dzięki czemu ekspert od księgowości, kadr i płac oraz IT, rozpoznaje potrzeby firmy i proponuje dla niej najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązanie.
 • Biuro Rachunkowe Zakopane bierze odpowiedzialność za księgowość i usługi świadczone w ramach współpracy.
 • Eksperci na bieżąco sprawdzają przepisy, dzięki temu Twoja firma zawsze działa zgodnie z prawem i obowiązującymi przepisami.
 • Nastawienie na rozwój i dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla Twojej firmy.

Jakie usługi oferuje Biuro Rachunkowe Zakopane?

Biuro Rachunkowe Zakopane oferuje profesjonalne usługi z zakresu księgowości, kadr i płac oraz IT, w tym m.in.:

księgowość, księgowość online, kadry i płace, outsourcing kadrowo-płacowy, rachunkowość zarządcza, raportowanie zarządcze, podatki, księga przychodów i rozchodów, faktury, pełna sprawozdawczość finansowa, księgowość spółek, nadzór księgowy, systemowe rozwiązania optymalizujące prace administracyjne i procesy księgowe, wsparcie prawno-podatkowe dla zarządów i likwidatorów, automatyzacja procesów księgowych, przeprowadzanie integracje B2B, wsparcie w indywidualnych potrzebach firmy nieznajdujące się w standardowej ofercie Biura Rachunkowego Zakopane. Z usług księgowej Biura Petra korzystać mogą jednoosobowe działalności gospodarcze, a także spółki: : spółki z o. o., spółki komandytowe, spółki jawne, spółki cywilne, spółki akcyjne, spółki nieruchomościowe, proste spółki akcyjne, spółki partnerskie. Oferta jest kierowana także do fundacji, stowarzyszeń, klubów sportowych i NGO.

Księgowość online i system IT

Biuro Rachunkowe Petra i Księgowa Zakopane staje się liderem na rynku innowacyjnych rozwiązań dla firm w zakresie księgowości oraz kadr i płac. Zawdzięcza to m.in. własnemu, nowoczesnemu programowi do prowadzenia firm, dla klientów ich biura. Umożliwia standardowe działania, jak wystawianie faktur i rachunków, rejestrowanie dokumentów, analizy i zestawienia, importowanie wyciągów bankowych. Może być dostarczany klientowi wraz z usługami księgowymi lub wdrażany niezależnie jako system ERP. Dodatkowo program posiada wielojęzyczny interfejs, dzięki któremu klient sam decyduje w jakim języku chce poruszać się po programie. Instruktaż oferowany jest wraz z rozpoczęciem współpracy z Biurem Rachunkowym Zakopane, a także w trakcie współpracy, jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania i wątpliwości. Ponieważ program jest na bieżąco aktualizowany, istnieje możliwość dostosowania go pod zindywidualizowane potrzeby klienta.

Kadry i płace

Biuro Rachunkowe Zakopane oferuje również usługi kadrowo-płacowe oraz outsourcing kadrowo-płacowy dla tych przedsiębiorców, którzy są zainteresowane wydzieleniem tego sektora poza struktury własnej firmy. Pracodawca ma jednak dostęp do pełnej dokumentacji firmy w tym akt pracowniczych przez 24/7 dzięki dostępowi do programu IT Petra24. Jakie usługi są oferowane w ramach kadr i płac?

 • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych.
 • Sprawdzanie oraz uzupełnianie teczek pracowniczych przy rozpoczęciu współpracy.
 • Przygotowanie dokumentów pracowniczych: zwolnienia, porozumienia, zatrudnienia.
 • Rozliczanie podatku od osób fizycznych.
 • Tworzenie listy płac według wszystkich systemów płacowych.
 • Sporządzanie i wysyłanie deklaracji do ZUS.
 • Generowanie paczek przelewów wynagrodzeń.
 • Reprezentowanie Klientów przed instytucjami publiczno-prawnymi, jak: ZUS, PIP, PFRON, US, UP.
 • Deklaracje PIT-11, PIT-4R, PIT-8AR, PIT-40, sprawozdanie RP-7 sporządzane bezpłatnie za okres, w którym pracownik był prowadzony przez Księgowa Zakopane.

Biuro Rachunkowe Zakopane to profesjonalny zespół specjalistów i pasjonatów od księgowości, kadr i płac oraz IT. Każda firma jest inna, o czym wiedzą eksperci, dlatego każdy przedsiębiorca traktowany jest indywidualnie – również w kwestii wyceny usług. Warto więc skontaktować się z Księgową w Zakopanem i ustalić szczegóły współpracy, tak jak zrobiło to już ponad 680 przedsiębiorców. Umów się na spotkanie i powierz księgowość swojej firmy w profesjonalne i zaufane ręce ekspertów z Biura Rachunkowego Petra.