Księgowość Kraków - Twoje nowe Biuro Rachunkowe. Poznaj nas!

Księgowość Kraków

Księgowość Kraków
Księgowość Kraków/foto: canva.com

Księgowość Kraków stanowi jeden z filarów Biura Rachunkowego Petra, które posiada swoje biura w 7 największych miastach w Polsce. Dodatkowo zasięg terytorialny Księgowej w Krakowie obejmuje również takie miasta, jak: Tarnów, Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane i Oświęcim.

Księgowość Kraków – poznaj zalety zewnętrznej kadrowej

Istnieją przedsiębiorstwa, które nie zatrudniają pracowników, a realizacją zadań w jednej firmie zajmuje się właściciel firmy. Większe firmy potrzebują jednak kadry pracowniczej, a to związane jest z szeregiem działań z zakresu kadr i płac. Zatrudnianie wewnętrznej kadrowej generuje dodatkowe koszty. Korzystanie z tzw. outsourcingu kadrowo-płacowego, który stanowi zlecenie zewnętrznej firmy prowadzenia zadań z zakresu kadr i płac, co oferuje Księgowość Kraków niesie ze sobą szereg zalet. Oto one!

  • Niższe koszty – zlecenie naszemu biuru rachunkowemu zadań z zakresu kadr i płac to oszczędność pieniędzy. Usługa jest znacznie tańsza, niż zatrudnienie specjalisty w swojej firmie. Jednocześnie wszystkie działania realizowane są na bieżąco i z pełnym profesjonalizmem.
  • Obiektywizm – zewnętrzna kadrowa charakteryzuje się obiektywnym i profesjonalnym podejściem do swoich zadań. Brak osobistych sympatii względem pracowników, sprawia że z pełnym zaangażowaniem wypełnia swoje obowiązki na rzecz przedsiębiorstwa.
  • Indywidualna oferta – ponieważ każde przedsiębiorstwo jest inne, zatrudnia pracowników na różnych stanowiskach i na różnych umowach oraz zasadach. Księgowość Kraków dopasuje ofertę i działania pod indywidualne potrzeby każdej firmy.
  • Kadrowość online – dzięki naszemu nowoczesnemu systemowi Petra24, przedsiębiorca ma pełen dostęp do raportów związanych z realizowaną przez nas usługą, jak m.in.: lista płac, zwolnienia pracownicze, raporty oraz niezbędne dane. Ponadto wszelkie dane są poufne i bezpieczne.

Księgowość w Krakowie – obsługa każdej firmy

Księgowość w Krakowie oferuje usługi dla każdej firmy, zarówno dla mikro przedsiębiorstw, średnich firm, jak i dużych korporacji z zasięgiem zagranicznym. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, każdy jest dla nas ważny. Nie działamy szablonowo, staramy się poznać przedsiębiorstwo klienta, jego potrzeby oraz oczekiwania, dostosowujemy ofertę do realnych oczekiwań firmy. Ponadto służymy poradą i wsparciem tak, aby przedsiębiorca mógł podejmować decyzje, które ułatwią mu prowadzenie przedsiębiorstwa w zakresie księgowości lub kadr i płac. Dodatkowym atutem jest fakt, że każdy nasz klient otrzymuje dostęp do programu Petra24, systemu do księgowości online, z dostępem do raportów i dokumentów kadrowo-płacowych. To udogodnienie, które usprawnia procesy księgowe, przesyłanie dokumentów oraz ich archiwizację. Dzięki temu wszystko jest w jednym miejscu. Ponadto nasz system IT, pozwala przedsiębiorcy wykonywanie zadań związanych z księgowością swojej firmy i fakturowaniem niezależnie od tego, gdzie jest. Wystarczy komputer, dostęp do internetu – a wszystkie działania realizowane są natychmiastowo.

Księgowość Kraków – profesjonalna obsługa

Księgowość Kraków tworzy zespół wykwalifikowanych ekspertów do księgowości, rachunkowości, podatków, kadr i płac oraz programowania. Zawsze działamy w oparciu o dobro Twojej firmy – to nasz priorytet. Na bieżąco aktualizujemy swoją wiedzę, bierzemy udział w szkoleniach, sprawnie odnajdujemy się w zmieniających się przepisach i znajdujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania oraz możliwości, tak abyś zawsze mógł mieć możliwość podjęcia korzystniejszego wyboru. Możemy pomóc Tobie z założeniem firmy lub jej przekształceniem – oferujemy standardowe usługi oraz takie, na specjalne życzenie naszego klienta. Zastanawiasz się, czy możemy pomóc Tobie w najmniej oczywistym problemie księgowym? Zapytaj nas. Podejmujemy wyzwania i staramy się uzyskać dla klienta najlepsze rozwiązania. Informujemy o możliwych ulgach, dotacjach – pomożemy w przygotowaniu dokumentów. Księgowość Kraków to nie tylko usługa, ale również forma partnerstwa z naszym klientem. Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.