O nas - Biuro Rachunkowe Kraków - Księgowa

O nas

Biuro rachunkowe Petra to firma z wieloletnim doświadczeniem


Od 11 lat oferujemy najwyższej jakości usługi z zakresu księgowości - zaufało nam ponad 680 przedsiębiorców!

Księgowa Kraków to profesjonalny zespół ekspertów, którzy oferują usługi księgowe, usługi kadr i płac oraz prawne, a także IT na najwyższym poziomie – dzięki wieloletniemu doświadczeniu i przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, które regularnie poddawane są innowacjom. Biuro Rachunkowe Kraków zyskało zaufanie klientów, dzięki połączeniu profesjonalnego doradztwa księgowego i wysokiej jakości usług. Nasz zespół skupia się na potrzebach przedsiębiorców, a dzięki temu nasi klienci otrzymują realne poczucie bezpieczeństwa dla ich działalności. To dzięki temu stajemy się ogólnopolskim liderem w dziedzinie usług księgowych, jak również, jako partner w biznesie dla naszych klientów. Prowadzimy biura w 7 największych miastach w Polsce,a nasz zespół reprezentują wysokiej klasy specjaliści od księgowości, rachunkowości zarządczej i spraw kadrowo-płacowych, a także programiści i wdrożeniowcy. Wsparciem dla naszych klientów są biegli księgowi, doradcy podatkowi oraz Kancelaria radców prawnych. To między innymi dlatego, zaufało nam już ponad 680 przedsiębiorców.


Kontakt z naszym biurem

7 Miast w Polsce

Posiadamy biura w 7 największych miastach w Polsce, ale dzięki innowacyjnej księgowości online, Biuro Rachunkowe Petra dostępne jest dla przedsiębiorców w całym kraju.
    • Stawiamy na rozwój100%

Wielojęzyczny zespół

Oferujemy usługi nie tylko w języku polskim. Wiemy, że nasi klienci rozwijają się na arenie międzynarodowej i potrzebują wsparcia księgowości i systemu IT w różnych językach - my to zapewniamy!
    • Stale podnosimy swoje kompetencje100%

11

Petra to 11 lat doświadczenia!

7

Siedem oddziałów w całym kraju